SLM CNM BEN NİHAL HİÇ SEX YAPMADIM KONUSU BİLE AÇILSA FENA AZIYORUM DENESEKMİ BİŞİYLER :)
NUMARAM: 0035 351 57 32

Zenci Adamla Yaşanılanlar Unutulmayacak Kadar Etkiliydi

Benim hayatım boyunca her zaman kadınerkek fark etmeden zencilere karşı bir ilgim olmuştur. Zencilerekarşı olan ilgim onların iri dudakları ya da oldukça etkilitenleri ile alakalı olmuştur. Tabi ki azgın bir kadın olduğumiçin de sıradan Türk erkeklerinin sikleri ile yetinmek yerine dahaçok zenci erkeklerin adeta sopa kadar uzun olan sikleri ile yetinmekile alakalı olmaktadır. Onların siklerinin hem uzun hem de kalınoluşu beni oldukça etkiler. Her şeyi onlar ile sınırsız birşekilde yaşamak ve tatmak mümkün olduğu için ben de onlar ileyaşamayı daha çok tercih ediyorum. Tabi ki ülke içerisinde zenciolan erkekler ile iletişim kurmak da pek kolay değil.

Ben de zenci erkekler ile sınırsızseks için uzun süredir görüştüğüm birisini sosyal medyahesabı üzerinden tanımıştım. Onu bu kadar etkin bir şekildetanıyıp güvendikten sonra artık seks için gerekli olanihtiyaçlarım sadece onlar ile karşılanır bir hale gelmişti.Benim en azgın hallerim sadece onlar ile sönebiliyor ve amımiçerisinde sadece onların varlıklarını hissedebiliyordum. Buarkadaşım ile ilk buluşmamız da o kadar ateşli ve seksi geçmiştiki. Bana sokuşları asla aklımdan çıkacak şekilde değil. Her nekadar dışarı bir mekanda buluşmuş olsam bile ona biraz dahadayanmak yerine direk kendi evime götürmeyi tercih etmiştim. Bizimeve gider gitmez direk boşa vakit harcamadan onun da dikkatiniçekecek kadar seksi ve içten olan saten geceliklerimi giydim. Onuniri olan gözleri daha da iri bir hale gelmişti. Bir an ürksem bileonun sikini içerimde tamamen hissedecek olduğum için o kadarmutluydum ki daha fazla duramadan direk elinden tuttum ve yatakodasına aldım.

Kendim minyon bir kadın olduğum içindirek iri hale gelen sikini beni kollarına alarak amımın içinesoktu. Benim oturup kalkmam gerekirken o güçlü ve kaslı kollarıile kendi koyuyor kendi kaldırıyordu. Onun bu halleri benim amımınkendisinden geçmesine daha çok etki ediyordu. Artık anal ya daoral fark etmeden ne zaman kendimi birine siktirmek istesem sadeceonun ile oluyor. Çünkü şu an sadece onun siki ile mutlu oluyorum.