SLM CNM BEN NİHAL HİÇ SEX YAPMADIM KONUSU BİLE AÇILSA FENA AZIYORUM DENESEKMİ BİŞİYLER :)
NUMARAM: 0035 351 57 32

Yeğenimi Ateşli Bir Şekilde Siktim

Merhabalar arkadaşlar yaşadığım bu olay çok yakın birtarihte oldu. Benim 18 yaşında güzel mi güzel iri göğüslü bir yeğenim var.Neden bilmiyorum ama bu yaştaki kızlara ilgim acayip var gelelim bizim olaya eveerken gelip abimlere uğradım. Evde sadece yeğenim vardı abimin ise iştengelmesine yarım saat ya var iken yeğenim parayı çok sever bende bunu fırsat bilerekbir şeyler yapmak istiyordum. Yeğenime sana para vermemi ve hem de her günister misin diye sorduğumda gözleri parlamıştı. Tabi amca isterim ama sendenbunun icin bir şey isteyeceğim demiştim. Merakla durmadan nedir nedir diyesordu bense naz yaptım ben böyle yaptıkça üzerime çıkıyor ve beni ısırıyordu benimistediğimde buydu. Yeğenimin üstüme her gelişinde amını bana doğru sürttükçekuduruyor ve şakadan da olsa onun kalçalarını tutarak otur hadi söyleyeceğimdiyordum. Ve birden gözlerini kapatıp üstünü çıkarmasını istedim o da şokolmuştu neden üstümü çıkarayım amca dediği an pat diye soymuştum ve zorla içinegirmeye çalışmıştım. Heyecanlanmış ve bas bas bağırıyordu.

 

Sus kız! Tokatı yersin ha şimdi deyip onun kalçalarınatokat atıyordum. Bir ara kendide dayanamayıp izlediği porno filmlerinde hiçböyle sahne görmediğini söyleyince demek sende bana karşı oyun yapıyordun hehdedim o zaman geç bakalım altıma küçük kaltak diyerek inlete inlete bir amınabir göt deliğine giriyordum. Arkadaşı acayip dardı ve girmekte zorlanıyordu.Ama amına öyle sert girmiştim ki pat diye genişletmiştim. Rüyada gibiyimdiyordu hep erkekleri hayal ederek banyoda boşaldığını ve 52 çektiğini banasöyler ve beni daha da kudurtmak için elinden geleni yapardı. O minicikgöğüslerini her kavradığımda adeta kendimi kaybederdim. Ve dil attığımda memeuçlarına amından akan zevk suları bacaklarımdan aşağıya doğru akardı. Nasılgüzel bir teni vardı ya bu küçük kaltağın yumuşacık, pürüssüz mis gibi birdekokmaz mıydı? Kudurtuyordu beni doğrusu.

Ve benim sikimi hep eline alıp oyuncak oynar gibioynuyor çekiyor ve amına kaç defa kendisi soktu sikimi. Ve bundan oldukçatahrik olduğunu dudaklarıma yapışırken üstümde adeta zıplıyordu küçük zilli.Bir ara benim içime daha hızlı girer misin amcacığım demişti. Ben de nasılistersen deyip her siktiğim kız için aldığım kayganlaştırıcıyı hem amına hemsikime sürerek hızlı hızlı girdiğimde kendinden geçiyordu adeta kaltak. Ah uh!Sesleriyle evin içi inliyor bir ara korkmuştum komşular duyacak diye sonuçtayaz ayı ve kapılar pencereler açıktı. Çılgınlığımı ilk defa yeğenimdetatmıştım. Çok memnun kaldığım sıcak bir cinsel ilişkiydi… Hem taze vücutlu hemsüt gibi teni bembeyaz ve yumuşacık kışkırtılmak için birebirdi her yeri.Şaşkınlıklar içindeyim hala beni yeğenim bu kadar nasıl istekli istiyor diye…