SLM CNM BEN NİHAL HİÇ SEX YAPMADIM KONUSU BİLE AÇILSA FENA AZIYORUM DENESEKMİ BİŞİYLER :)
NUMARAM: 0035 351 57 32

Spor Salonunun Bodrum Katını Seks Yuvasına Çevirdim

O kadar kaslı bir bedenim var ki sporsalonuna hangi kız yazılır ise yazılsın adeta çevremdedolaşıyor. Bu durum kızların hareketlerinden dolayı direk belliolurken onlar ile ben de yatmayı ya da sikmeyi çok seviyor olmam budurumun hoşuma gitmesine etki ediyordu. Bir gün yine kızlar böylehepsi bu kasları nasıl yaptın biz de senin gibi olmak istiyoruzama ne yapmamız gerekiyor diye etrafımda dolanıyor. Onlar aslındaen yakın üçlü arkadaş grubu olarak da biliniyor. Ben de bukızları çok rahat bir şekilde sikebileceğimi bildiğim içinonları odama aldım.

Odamda kızlar ile neler yapmalarıgerektiğini anlatırken onların memelerine ya da bacaklarına falandokunarak nasıl bir gelişim süreci izlemeleri gerektiğinianlatıyorum. Kızlardan bir tanesinin gerçekten de azmayabaşladığını anladım. Onun azmaya başlaması benim de sikimikaldırdı. Kıyafetlerim altından belli oluyordu. Onu daha fazlabeklemeden sikmek istiyordum. Etrafımda o kadar kız varken sikimiona sokacak olmamdan dolayı onun da mutlu olması gerekti. En sonkızları odamdan çıkararak bodrum katına yani kızları süreklisikmek için indirdiğim seks yuvama aldım.

Kızlardan Hale o kadar azmıştı ki obeklemek istemiyordu. Bir anda diğer kızların bedenlerini sıkarkenbenim sikimi yalamaya başladı. Ben de tek kız sikmek yerine üçünüaynı anda sikecektim. Tava yapan sikim onlara rahat bir şekildeyeter diye düşündüm. Onları sıraya aldım. Birine sikimisoktum. Birine yarraklarımı yalatırken birinin de amını benyalıyordum. Sürekli kızları sikip diğerine geçiyorum vebunların yer değiştirmesini istiyorum. En son daha dayanamadım veher kız ile ikişer kere boşaldığımı fark ettim. En sevdiğimyöntem cim cif olmasından dolayı kızların memelerine boşalmayıdaha çok tercih ettim. Kızlardan bir tanesi yani Hale sikilmeleredoymak nedir bilmiyor olmasından dolayı ben ona bir kez dahagirdim. Artık bu kızlar hangi gün spora gelir ise gelsin direk sesyuvasına inmek istediklerini söylüyorlar ve ben de onları burayaindirerek inlete inlete sikiyorum.