SLM CNM BEN NİHAL HİÇ SEX YAPMADIM KONUSU BİLE AÇILSA FENA AZIYORUM DENESEKMİ BİŞİYLER :)
NUMARAM: 0035 351 57 32

Liseli Manita Peşimi Bırakmıyordu Hak Ettiğini Verdim

25 yaşındayım, üniversiteden mezun olup memlekete döndüğümdemahallemizdeki kızların büyüdüğünü, serpildiğini gördüm. Eskiden yüzünebakmayacağım kızlar 18 yaşında birer seks tanrıçasına dönüşmüş ve oldukça lezizparçalar haline gelmişlerdi. Size liseli Sibel’i anlatacağım. Eskiden bana abifalan diyordu bir süre sonra beni sosyal medya hesaplarımdan da ekledi. İstisnasızher fotoğrafımı beğeniyordu. Ben memlekete dönmeden arada yazışıyorduk, abimuhabbeti bitmişti. Benle arkadaş gibi konuşuyor, övüyor ve hatta sırlarınıpaylaşıyordu. Eve geldiğimde Sibel yer bildirimlerinden geldiğimi görmüş. Banabuluşalım mı dışarıda dedi, olur dedim. Fotoğraflardan gördüğüm kadarı ileçıtır bir kız olmuştu. Fiziği manken kızları kıskandıran, dolgun götlü, kısaboylu fakat büyük göğüslere sahip bir kızdı. Üstelik sürekli açık ve dekoltegiyinmesi bende belki sikerim izlenimi doğurmuştu.

Liseli Sibel ile akşam içmek için anlaştık, kendisi annesinekız arkadaşımda kalacağım deyip planı yapmış bile. Bizim de yazlık boştu, yazınen güzel zamanlarında gidip bira içer, yüzer akşam da sikiş olur diye düşündüm.Yazlığa gittik, bikinisini giydi biraz yüzdük. Gözlerimi kendisindenalamıyordum ve eminim ki en seksi bikinisini beni etkilemek için getirmişti.Akşam oldu denizden çıktık, duş falan aldık ve balkona geçip denize karşıiçmeye başladık. Sohbet cinselliğe, kız arkadaş, erkek arkadaş muhabbetinekayıyordu. Sibel’in üzerinde sutyen ve mini şorttan başka bir şey de yoktu.

Kafamız iyi oldukça, birbirimize daha da yanaştık vesonunda onu kucağıma oturmuş buldum. İçeriye geçirdim. Gece yarısı idi. Hiçsevişmek istemiyordum. Bu çıtır kızı gerçekten acı çektirerek sikmek veçığlıklar içerisinde bırakmak istiyordum. Hepiniz de bu duyguyu az çokbilirsiniz. Tokatlaya tokatlaya sikmek, saçlarını çekmek ve yarak yememişdaracık amını adeta parçalamak. Hiç sakso bile yaptırmadım. Amındaki şortu çıkardımve taş gibi olmuş büyük damarlı yarağımı kuru kuru amına gömdüm. Çok büyükmüşdiye inledi ve yastığı ısıra ısıra sikimi içine aldı. Arada kendini kasıyor vesıkıyordu. Sikim dar amcığına tam oturmuş ve zevkle boşalmayı bekliyordu. Azsonra geldim, yetmedi ikinci postayı da liseli götüne girdim. Diğer akşamakadar yazlıkta kaldık ve içip, yüzüp tavşanlar gibi sikiştik. İnanın kaç postakaydığımı ben bile hatırlamıyorum, üstelik kuru kuru…