SLM CNM BEN NİHAL HİÇ SEX YAPMADIM KONUSU BİLE AÇILSA FENA AZIYORUM DENESEKMİ BİŞİYLER :)
NUMARAM: 0035 351 57 32

Kuzenimin Alev Gibi Yanan Amını Siktim

Merhaba arkadaşlar yaşadığım bu olay birkaç gün önce olduve siz değerli okuyucularımla paylaşmak istedim. Benim 20 yaşında güzel migüzel iri göğüslü bir kuzenim var. Neden bilmiyorum ama bu yaştaki kızlarailgim acayip var. Ben ise 30 yaşında biri olarak böyle kızlar sayesinde kendimigenç hissediyorum. Gelelim bizim olaya eve erken gelip abimlere uğradım. Evdesadece yeğenim vardı abimin ise işten gelmesine yarım saat ya var iken kuzenim parayıçok sever bende bunu fırsat bilerek bir şeyler yapmak istiyordum. Kuzenime sanapara vermemi ve hem de her gün ister misin diye sorduğumda gözleri parlamıştı.Tabi kuzen isterim ama senden bunun için bir şey isteyeceğim demiştim. Merakladurmadan nedir diye sordu bense naz yaptım ben böyle yaptıkça üzerime çıkıyorve beni ısırıyordu benim istediğimde buydu. Kuzenimin üstüme her gelişindeamını bana doğru sürttükçe kuduruyor ve şakadan da olsa onun kalçalarınıtutarak otur hadi söyleyeceğim diyordum. Ve birden gözlerini kapatıp üstünüçıkarmasını istedim o da şok olmuştu neden üstümü çıkarayım amca dediği an patdiye soymuştum ve zorla içine girmeye çalışmıştım.

 

Heyecanlanmış ve bas bas bağırıyordu. Sus kız! Tokatıyersin ha şimdi deyip onun kalçalarına tokat atıyordum. Bir ara kendidedayanamayıp izlediği porno filmlerinde hiç böyle sahne görmediğini söyleyincedemek sende bana karşı oyun yapıyordun heh dedim o zaman geç bakalım altımaküçük kaltak diyerek inlete inlete bir amına bir göt deliğine giriyordum. Arkadaşıacayip dardı ve girmekte zorlanıyordu. Ama amına öyle sert girmiştim ki patdiye genişletmiştim. Rüyada gibiyim diyordu hep erkekleri hayal ederek banyodaboşaldığını ve 52 çektiğini bana söyler ve beni daha da kudurtmak için elindengeleni yapardı. O minicik göğüslerini her kavradığımda adeta kendimikaybederdim. Ve dil attığımda meme uçlarına amından akan zevk sularıbacaklarımdan aşağıya doğru akardı. Nasıl güzel bir teni vardı ya bu küçükkaltağın yumuşacık, pürüzsüz mis gibi birde kokmaz mıydı? Kudurtuyordu benidoğrusu. Ve benim sikimi hep eline alıp oyuncak oynar gibi oynuyor çekiyor veamına kaç defa kendisi soktu sikimi.

Ve bundan oldukça tahrik olduğunu dudaklarımayapışırken üstümde adeta zıplıyordu küçük zilli. Bir ara benim içime daha hızlıgirer misin amcacığım demişti. Ben de nasıl istersen deyip her siktiğim kıziçin aldığım kayganlaştırıcıyı hem amına hem sikime sürerek hızlı hızlıgirdiğimde kendinden geçiyordu adeta kaltak. Ah uh! Sesleriyle evin içi inliyorbir ara korkmuştum komşular duyacak diye sonuçta yaz ayı ve kapılar pencereleraçıktı. Çılgınlığımı ilk defa kuzenimde tatmıştım. Çok memnun kaldığım sıcakbir cinsel ilişkiydi… Hem taze vücutlu hem süt gibi teni bembeyaz ve yumuşacıkkışkırtılmak için birebirdi her yeri. Şaşkınlıklar içindeyim bu kadar kuzenimnasıl istekli olur diye…