SLM CNM BEN NİHAL HİÇ SEX YAPMADIM KONUSU BİLE AÇILSA FENA AZIYORUM DENESEKMİ BİŞİYLER :)
NUMARAM: 0035 351 57 32

Karımdan Boşandıktan Sonra Baldızımı Sikmeye Başladım

Boşandıktan sonra hayatımda çok şeydeğişmişti, fakat bundan bir ay önce başladığım ilişkibunların en bombası idi. Karım ile evlendikten sonra yaptığımçapkınlıklar canına tak etmiş ve bana tekmeyi vurmuştu. Her nekadar çok iyi maaş alsam da ben gurursuz bir insan değilim deyipbenden bir kuruş bile istemedi ve beni terk edip boşandı. Zatenyeni evli idik, aramızda çocuk durumu falan da yoktu. Fakatbaldızım hiç de öyle düşünmüyordu. Her insanın huylarıfarklıdır fakat bu ailede iki kız kardeşin böylesine zıt birkarakteri olacağını düşünmezdim. Boşanma boyunca bana ataryapan ve karımdan boşanmam için elinden geleni yapan baldızımAysu, boşandıktan sonra bana her gün mesaj atıp aslında senhaklıydın diye bana akıl veriyordu.

Birkaç defa çat kapı yalnız yaşadığımevime falan bile geliyordu. Beraber lüks yerlere bir şeyler yemeyeiçmeye gidiyorduk. Doğrusu forsu ve parayı seviyordu. Yine böylebir akşam alkol içtiğimi bile bile yanıma geldi. Amacı belli idiartık… Onu kaybetmek istemiyordum doğrusu, daracık götü, temizvücudu ve minik göğüsleri ile 25 yaşındaki bir çıtırı kimkaybetmek ister ki? Birazcık yedik içtik ve ben sıkıldım filmizleyelim dedi, açtık film izliyoruz ve aynı koltukta oturuyoruzneredeyse kucak kucağa idik. Işıklar kapandı ve film ilerledi, buromantik ve sevişme anlarında bana sürtüyor ama nasıl sürtüyor.Götü ile sikime gel git yapıyor. Resmen beni sik mesajı veriyorbaldız hanım… Dayanamadım. Arkadan göğüslerini sıktımbakayım ne tepki verecek bile, bu işareti alınca döndü elinisikime attı ve pijamam üzerinden 31 çekerek aletimi kaldırdı.Döndüm buna dudaklara yapıştım ve deliler gibi sevişirken amınıparmaklamaya başladım.

Am sikmeyi özlemiştim. Çıkardım amınayöneldim her ne kadar anal seks sevsem de kondomsuz amınısikiyordum. Azgın bir hayvan gibiydim eski karımın kardeşi olmasıbeni hiç ilgilendirmiyor sanki nikahlı karımı siker gibikondomsuz amcık sikiyor ve ilk gelmemi içine akıtıyordum. Buşekilde iki saat boyunca kim bilir kaç posta sikiştik… BaldızımAysu, foruma ve parama aynı zamanda sikime aşık bir duruma geldi.