SLM CNM BEN NİHAL HİÇ SEX YAPMADIM KONUSU BİLE AÇILSA FENA AZIYORUM DENESEKMİ BİŞİYLER :)
NUMARAM: 0035 351 57 32

Ev Arkadaşımın Sevgilisini İstediğim Zaman Sikiyorum

Üniversite hayatını bilirsiniz, eğerkafa dengi arkadaşlarınız var ise geniş bir ev tutar ve buradabirlikte yaşarsınız. Melih ile de okulda tanışmıştım. Birsüre sonra çok iyi birer arkadaş olduk ve yediğimiz içtiğimizayrı gitmez oldu. Durumları birazcık yoktu ve bu benim için sorunbile değildi. Maddi olarak çok destek çıktım kendisine, sonuçtaarkadaşlıklar bu günler için lazım. Neyse yaz sonu kendime birev tutarım yalnız kalırım diye düşünüyordum seneye için…Melih beni aradı, beraber çıkalım dedi. Fakat fazla param yokdedi. Ben ise küçük evde kalmak istemiyordum. Oğlum dedim sendene varsa verirsin. Gerisini ben karşılarım senin canın sağolsun. Gerçekten de ailem çok zengindi, son model arabam. Hadi onugeç yakışıklılığım, güzel giyim tarzım. Okulda tamanlamıyla bir ikondum erkekler arasında. Fakat uzun süreli ilişkiistemiyordum. Bana zaman kaybı geliyordu aşk meşk gibi şeyler.Çak geç yapıyordum odamda, ertesi sabah gönderiyordum kızıevine… Annesi babası da kızım okuyor sanıyordu ya en çok onagülüyorum.

Melih benden farklıydı, bir yandanokuyor diğer yandan part time iş bulmuş çalışıyordu. Bir süresonra kendisine çalıştığı yerden yine bizim gibi öğrenci birmanita yaptı. Adı Ebru… Getirdi benimle tanıştırdı falan, kızbeni tanıyormuş zaten. Okulda çok görmüş ve laf arasında hepseni merak ederdim, Melih anlatınca çok oldum falan diyor. Fazlauzatmayayım kız bir süre işten ayrıldı ve evden de çıkmakzorunda kaldı parasızlıktan. Melih ise işe devam etti, sonuçtakızla kendisine para lazım. Kız bizde kalabilir mi diyesormuşlardı, kalsın benim için sorun yok diye eklemiştim. Artıkbenle kız akşamları evde kalıyoruz, Melih çalışmaya gidiyor vesabaha karşı dönüp, öğleden sonra ikinci öğretim tekrar dersegidiyorduk.

Ebru ile zamanlasamimi olmaya başladık. Onu Melih’ten fazla görüyordum o dabeni… Bir gün odasında alkol almış ve ben film izlerken odamadaldı, yanız sıkılıyorum diye. Gece yarısı yeni olmuştu.Melih ancak sabaha dönerdi. Olur dedim, yanına oturabilir miyimdeyip yatağıma geçti. Film açtık, ışıkları kapa dedi. Veşaka gibi ama arkadaşımın sevgilisi ile odamda aynı yataktasarılıp film izliyoruz. Giderek yakınlaşıyoruz ama böyle, Ebrubeni sarıyor ayaklarını ayaklarıma dayıyor. Sanki benimsevgilim. Bir ara bacağı ile sikimi dürttü ve birden banayapıştı. Öpüyor ve dudaklarımı yalıyordu. Ne olduğunuanlamadan kızla sevişiyor buldum kendimi, artık kendimitutmayacaktım. O yangın yeri ise ben de hak ettiğini verecektim.Elimi pijamasından içeri soktum ve am dudaklarını ayırıp ateşgibi amını okşamaya başladım. Zevk suyu gelince de sikimiiçeriye dayayıp pompalamaya başladım. Yorgan altında sıcacıktıkve öpüşe öpüşe sıcak amcığından içeri basıyordum.Boşalmadan önce içime gelme dedi ve çıkarıp ağzına boşaldım.