SLM CNM BEN NİHAL HİÇ SEX YAPMADIM KONUSU BİLE AÇILSA FENA AZIYORUM DENESEKMİ BİŞİYLER :)
NUMARAM: 0035 351 57 32

Barda Gizli Gizli Siktiğim Hatun

Gece kulüplerine düşkün biri olarakgünümün yarısını karı kızla geçiren ve içki içmeye bayılanbiriyim. Ve her hafta sonu sikip göndermediğim kız yoktur şuİstanbul şehrinde… Geçende yine arkadaşların gazıylagittiğimiz gece kulübünde saatlerce bir kızla konuşup tanışıphemen ardından kaçamak cinsel ilişki yaşamıştık hem de barkabininde. Ve ne göreyim kız elbisesinin altına külot bilegiymemiş o kadar istekli kaltaklar etrafta dolanıyordu ki adetahangisine gideceğimi şaşırıyordum. Bu kızın süt gibi beyazteni beni acayip tahrik etmişti ama ne yapabilirdim, onun içinesertçe girip vahşice öpüşecektim. Yapmadığım şey de değil…Yaptım da. Saçlarından tuta tuta herkes eğlencesini sürdürürkenben onu kabinde gizli gizli siktim. Her inleyişinde ağzınıkapıyordum ve bağırmasını önlüyordum. Ama elimi ısırdıkçave bağırdıkça o kadar tahrik oluyordum ki bir ara erken boşalmamasebep olmuştu kaltak. Göğüs kıllarımı çeke çeke penisimiyalayışını görmelisiniz, vahşi olduğum kadar en az o davahşiydi. Bazen benim gibi bir erkekle tanışmış diye banagülücükler saçıp, sürekli kulağıma eğilerek hadi daha hızlıdeyip beni tahrik etmeye çalışıyordu. Ve onun etkileyici sestonunu duydukça kendimden geçiyordum ve deli gibi sevişiyordum.

Bir yandan da amına girip, kalçadeliğini okşuyordum. Of! o büyük götünü ağzıma hergetirişinde resmen deliğini kızartana kadar yalıyordum. O kahpedebundan aşırı tahrik oluyordu ve benim üstüme atlıyordu. Hiçbirerkekle bu şekilde sevişmediğini ve benim kalın damarlı penisimeyattığı için kendini şanslı hissediyordu. Ve birden öyle zevkalmış ki aniden üstüme boşalmıştı. O durum beni şaşırtmıştı.Bu kadar tahrik olduğunu düşünmemiştim oysaki. Meğersempenisimin tadına bakan kendinden geçiyor dedim kendi kendime. Of ogüzel göğüsleri hala gözümün önünden gitmiyor. Yüzümebazen tokat atar gibi vuruyor bazen ise kalçalarına tokat atmamıistiyor ve benim kollarımdan bacaklarıma kadar ısır diyeinliyordu kahpe.

Siktikten 1 saat sonra herkes evleredağılmaya başlamıştı. Ve ben de eve götürüp bu sefer evde de2 3 posta üstüne atmışımdır. Öyle doyumsuz bir bayandı kisaatlerce benimle öpüşüp tahrik olduğu halde doymuyordu. Vesabahın ilk ışıklarına kadar enerji harcadığımı bilirimkahpeye. Oysa enerji içeceğini çok içirmemiştim ona götü başıkaybetmesin diye ama bundaki enerji karşısında ben de kendimdengeçtim. Ve öyle güzel öpüyordu ki dudaklarımı onun minicikdudaklarını kendi dudaklarımın üstünde görmek beni daha daazdırıyordu. Of hayalimdeki hatun hep gece kulüplerinden çıksınisterdim ve oldu da… Uzun süre görüştüğüm bir kadın halinegeldi ve daha sonrasında evlenip gitmiş kahpe. Beni şok etmişti.Bu şoku onu görmeden asla atlatamazdım. Ne yapıp ne edip onubulmak için elimden geleni çabalamıştım ama nafile sonuçolumsuzdu. Telefonunu, sosyal ağ hesaplarını değiştirmişti.