SLM CNM BEN NİHAL HİÇ SEX YAPMADIM KONUSU BİLE AÇILSA FENA AZIYORUM DENESEKMİ BİŞİYLER :)
NUMARAM: 0035 351 57 32

Bakkalda Karşılaştığım Kadınla Hoş Fantezim

Selam arkadaşlar benbakkal sahibiyim ve bir kadınla aramda geçen ilişkiyi anlatacağım. O zamanlaryeni yeni bakkal düzenini oturtmuş biriyim. Alımlı bir kadın bakkalımın önündengeçerken içeriye doğru girdi giriş o giriş hiç çıkmadan sürekli bir şeylersepetine dolduruyor ve gizli gizli beni gözetliyordu. Sanki ben bunuanlamamıştım başka ne isteğiniz var diye sorduğumda sadece seni dedi gülerekkapıyı kapadım ve onu derhal çay mutfağına soktum. Bir güzel dudaklarınıısırırcasına yapıştım. Eteğini kaldırır kaldırmaz ne göreyim altında külot bileyoktu resmen benimle olmak için can atıyormuş her akşam bakkaldan eve giderkenbeni kesiyormuş ve duygularını belli edemiyormuş ben de bunu duyar duymazsevişmeye devam ettim ve yumuşacık ipek gibi saçları yüzüme her attırışındaiçimi eritiyordu. Bembeyaz göğüsleri ve amı beni şaşırtmış deliler gibi yalıyorve inletiyordum onu. Bazen sıcak sıcak içine girerken zevk alıyor.

 

Bazen ise beni ne olurboşalt diye bana yalvarıyordu. Ben de parmaklarımla onun amına hızlı hızlıgiriyordum ve boşalması için elimden gelenin fazlasını yapıyordum. Dudaklarınabir ara parmaklarımı sokarak yala diyordum ben bir kadına bir yerimi yalatmayıçok seviyordum hatta bir ara öyle güzel yalatıyordum ki ayakta boşalmışımaniden haberim olmadı siktiğim kadın fark etmiş üstüme fışkırttın dedi ben deçok şaşırmıştım bu kadar erken boşalmasına neyse öyle ya da böyle ilk postayıayakta dahi olsa attırmıştım. Ama şunu unutmadım ki kadınım yerden döllerimitoplayıp yalıyordu. O kadar azmış o kadar istekli bir hırçındı ki kendindenadeta benimle sikişirken geçti. Bir ara öyle güzel bana inletiyordu ki sesiyleaklınca tahrik etmeye çalışıyordu. Fazla fantezi dürtüleri gelişmemişti sanırımama ben onun o dürtülerini içine girdiğim gibi söktüm aldım. Bir ara bensandalyeye oturdum ve kucağıma çıkıp penisimin üzerinde zıplamasını istedim.Nasıl olsa böyle güzel bir bayan penisim kaldırırdı. Ve çok sert şekildekalçalarının şap şap sesi kulaklarıma öyle güzel geliyordu ki aşırı zevk aldım.Kendimden geçtiğim boşalırken ilk kadındı sanırım. Hayatımda böyle istekli birkadını öpmedim teninin beyazlığı Rus kızları andırıyor diye mi bilmiyorum amaçok tahrik etmişti beni onun teni ve kalçaları.

Devasa büyük kalçalarınaher girdiğimde kendimi çok zevk almış hissediyordum ve telefonunu alarak artıkilişkimize evde devam ediyorduk. İyi ki bekarmış resmen kendine böyle yeni yenikişiler bulup onlara ayartarak gününü gün ediyormuş kahpe. Hayatımda böyleazgın ve doyumsuz kadınla ilk defa karşılaştım ben çekingendim bu kaltaksayesinde çekingenliğim falan kalmadı o derece yani. İşte arkadaşlar bakkalsahibi biri olarak yaşadığım bu çılgın fantezi hiçbir zaman aklımdansilinmeyecek. Çünkü bu bambaşka istekli bir kadındı. Okurken adeta keyifalacağınız bir cinsel hikaye sizler için.